Polski Serwer World War 2

IP naszego serwa:mtasa://145.239.23.161:22128

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-11-29 15:57:24

Soldier
Użytkownik
Dołączył: 2018-11-29
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 56.0.3051.104

Podanie o przewodniczącego ACz

1.Nick: Soldier

2.O co piszesz podanie: ( oddział w IIIR/ACz/Przewodniczący frakcji)]/: Przewodniczący ACz

3.Krótka notka historyczna dot oddziału ( ten pkt nie dotyczny podania o przewodniczącego frakcji ): Nie dotyczy

4.Dlaczego akurat ty? ( nie dotyczy podania o oddział ): Posiadam duże doświadczenie organizacyjne, od 2014 roku prowadzę frakcję Kombinat (o której różne są opinie jak wiadomo) co mimo wzlotów i upadków dowodzi, że potrafię długoterminowo utrzymać i zarządzać mniejszymi lub większymi grupami graczy. Uważam, że jako przewodniczący ACz będę w stanie dużo wnieść na serwer poprzez organizowanie DM'ów między stroną przeciwną, a ACz oraz organizowanie fabularnych kontekstów pod grę role play, co także jest ważną dla mnie osobiście częścią składową tego powstającego serwera. Postaram się wprowadzić ACz w klimat roku 1943 kiedy to Armia Czerwona powoli przechylała szalę zwycięstwa na swoją stronę, co uważam za doskonały okres pod rozwijanie fabularne ACz na serwerze.

5.Znajomość tematyki w skali od 1 do 10 ( 2 wojna światowa,front wschodni ): 6/10. W przeszłości dużo interesowałem się IIWŚ, głównie dokumentalnymi filmami o biografii Hitlera, aczkolwiek zdarzało mi się czasami posiąść wiedzę nt frontu wschodniego co daje mi pewne podstawy dzięki którym wraz z pomocą bardziej doświadczonych historycznie członków ACz pozwoli mi na lepszą organizację gry.

Offline

#2 2018-11-29 19:11:56

Franz
Administrator
Dołączył: 2018-11-27
Liczba postów: 7
Windows 8.1Opera 57.0.3098.76

Odp: Podanie o przewodniczącego ACz

Akceptuję.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
podrugiejstronieteczy - project-808 - mediumcraft - avenage-games-pl - akropol